א.א. מיזוג אוויר | מזגני מיצובישי | מתקין מזגנים במודיעין | מזגנים בירושלים והסביבה
להצעת מחיר: 052-5554345

שאלות נפוצותלנוחויותכם, צרפנו פה את כל השאלות הנפוצות שלקוחות שואלים אותנו.

 • איך אוכל לדעת מהי התפוקה של המזגן שמתאימה לבית שלי?

  תפוקת המזגן היא הגורם החשוב ביותר בבחירת המזגן המתאים ביותר עבורכם. התפוקה מחושבת ביחידות של BTU/hr שפירושם הוא כמות הקור/החום שנוספת לחלל האוויר במשך שעת עבודה אחת.

  כדי לקבוע את תפוקת המזגן הרצוייה יש להתחשב במספר נתונים: גודל החלל, גובה התקרה, מיקום גיאוגרפי, מיקום הדירה ביחס לכיווני האוויר, חשיפה ישירה לשמש, מספר חלונות, מספר כיוונים של קירות חיצוניים וכל נתון אחר שעלול לגרום לשינוי טמפרטורה ולהשפיע על ביצועי המזגן

 • יש לי מזגן בן כמה שנים שעושה רעש בכל פעם שהוא פועל. האם זה משנה?

  כדי להנות מהמזגן במלואו רצוי שהמזגן יהיה כמה שיותר שקט. עוצמת רעש המזגן נמדדת בדציבלים ומתייחסת לשתי היחידות - הפנימית והחיצונית.

  המזגן אמור לשפר את איכות החיים ולא לפגוע בה, ולכן במקרה של רעשים אנחנו ממליצים להזמין מומחה שיבדוק את מקור התקלה.

 • הציעו לי אחריות לכל החיים על המזגן. האם זה הגיוני?!

  לחלוטין לא הגיוני. אחריות על המזגן ניתנת בדרך כלל לשנה ולעיתים אף לשנתיים נוספות על החלקים. ישנם דגמים בודדים שמקבלים אחריות מלאה ל-3 שנים אבל אף יצרן שמכבד את עצמו לא יתן אחריות לכל החיים.

  ברוב המקרים ניתנת אחריות ל5 שנים על ההתקנה, ובכל מקרה לא מומלץ להתפשר על פחות. זה עלול להעיד על מקצועיות המתקין ולסכן את ההנאה שלכם מהמזגן

  במידה ורוצים להנות ממזגן איכותי שלא סובל מתקלות כדאי לקחת פירמה טובה, כמו למשל מזגני מיצובישי או מזגני פוג'יטסו שאיתם אנחנו גם מתעסקים

 • ראיתי כל מיני דגמים של מזגנים עם פערי מחירים גדולים ביניהם, אבל כולם היו נראים לי בדיוק אותו הדבר. מה משפיע על המחיר של המזגן?

  הגורמים העיקריים המשפיעים על מחירו של המזגן הם התפוקה שלו (BTU), סוג המזגן והטכנולוגיות המתקדמות הקיימות במזגן.

 • למה חשוב לבחור חברת מזגנים אמינה? הציעו לי מזגן של 2 כ"ס ב1000 שקל בלבד ואני חושבת ללכת עליו. ממה אני צריכה להזהר?

  בגלל התחרות הגבוהה בשוק מיזוג האוויר ישנה נטיה לאנשים ללכת על הזול ביותר. ישנם מתקינים שמציעים מחירים שנראים לכאורה אטרקטיביים אבל זה בא על חשבון איכות החומרים, איכות ההתקנה וכמובן איכות המזגן.

  ראינו לא מעט מקרים של אנשים שהתקשרו אלינו באמצע הקיץ אחרי שהם קנו מזגן זול ממתקין אחר, שנתן להם מזגן עם תפוקה נמוכה מדי ולכן המחיר היה כזה זול. התפוקה הנמוכה לא הצליחה לקרר את הבית בצורה טובה והם פשוט נאלצו לרכוש מזגן חדש!

  אנחנו מאמינים שמה שעולה זול - עולה אחר כך ביותר ולכן חשוב לקנות את מה שמתאים ולא תמיד את מה שיותר זול